DISCOVER ON APICBASE.COM
Saving...
Saved!
Oops...
NK Koks 2019
NK Koks 2019
Amsterdam, Jan. 07 - Jan. 10 2019

OVERVIEW / IMAGES / CHEFS
OVERVIEW
ABOUT THE EVENT

De Nationale Kampioenschappen vinden plaats tijdens de Horecava. Er vinden die wedstrijden plaats: Hanos Gouden Koksmuts, Jonge Koks t/m 25 jaar en Leermeester - Leerling.

INFO
LATEST IMAGES
IMAGES
Anika van der Veen & Stéphanie van Sonderen - Tarte tatin
Thu. 10 Jan - 15:29
Alberto van de Water & Lisa Weber - Tarte tatin
Thu. 10 Jan - 15:22
Sebastiaan Kikkert & Mark Jonker - Tarte tatin
Thu. 10 Jan - 15:19
Tineke Hendrikse & David de Jong - Tarte tatin
Thu. 10 Jan - 15:12
Amy Kotterer & Rick van der Drift - Tarte tatin
Thu. 10 Jan - 15:07
Ruben van Trigt & Bram Wakker - Tarte tatin
Thu. 10 Jan - 15:03
Anika van der Veen & Stéphanie van Sonderen - Friandise
Thu. 10 Jan - 14:26
Sebastiaan Kikkert & Mark Jonker - Friandise
Thu. 10 Jan - 14:21
Amy Kotterer & Rick van der Drift - Friandise
Thu. 10 Jan - 14:16
Ruben van Trigt & Bram Wakker - Friandise
Thu. 10 Jan - 14:14
Tineke Hendrikse & David de Jong - Friandise
Thu. 10 Jan - 14:09
Alberto van de Water & Lisa Weber - Friandise
Thu. 10 Jan - 14:08
Tineke Hendrikse & David de Jong - Charlotte Russe taart
Thu. 10 Jan - 13:19
Ruben van Trigt & Bram Wakker - Charlotte Russe taart
Thu. 10 Jan - 13:15
Amy Kotterer & Rick van der Drift - Charlotte Russe taart
Thu. 10 Jan - 13:11
Sebastiaan Kikkert & Mark Jonker - Charlotte Russe taart
Thu. 10 Jan - 13:06
Anika van der Veen & Stéphanie van Sonderen - Charlotte Russe taart
Thu. 10 Jan - 13:03
Lars van Wijk - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:36
Maurits van der Hoeven - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:30
Nina Graver - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:26
Rody Ponne - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:21
Ralph Benneker - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:19
Jara Beerling - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:16
Jeroen van de Steeg - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:07
Damian Moes - Dessert
Wed. 09 Jan - 15:04
Maurits van der Hoeven - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 15:02
Lars van Wijk - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 14:57
Nina Graver - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 14:52
Ralph Benneker - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 14:43
Jara Beerling - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 14:42
Rody Ponne - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 14:33
Jeroen van de Steeg - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 14:31
Damian Moes - Hoofdgerecht
Wed. 09 Jan - 14:25
Lars van Wijk - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 14:15
Maurits van der Hoeven - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 14:13
Nina Graver - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 14:07
Ralph Benneker - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 14:01
Jara Beerling - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 13:59
Rody Ponne - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 13:52
Jeroen van de Steeg - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 13:48
Damian Moes - Voorgerecht
Wed. 09 Jan - 13:43
Lars van Wijk - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:34
Maurits van der Hoeven - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:33
Nina Graver - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:26
Ralph Benneker - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:20
Jara Beerling - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:18
Rody Ponne - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:09
Jeroen van de Steeg - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:06
Damian Moes - Amuse
Wed. 09 Jan - 13:00
212* - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:35
Restaurant Elea - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:28
Restaurant 't Lansink* - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:24
Restaurant Fizzy - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:20
Bord'eau* - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:14
De Bloemenbeek* - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:10
De Kromme Dissel* - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:04
Ciel Bleu** - Dessert
Tue. 08 Jan - 15:00
212* - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:57
Restaurant Elea - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:50
Restaurant 't Lansink* - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:46
Restaurant Fizzy - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:42
Bord'eau* - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:38
De Bloemenbeek* - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:32
De Kromme Dissel* - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:26
Ciel Bleu** - Hoofdgerecht
Tue. 08 Jan - 14:22
212* - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 14:17
Restaurant Elea - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 14:11
Restaurant 't Lansink* - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 14:05
Restaurant Fizzy - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 14:00
Bord'eau* - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 13:56
De Bloemenbeek* - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 13:51
De Kromme Dissel* - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 13:45
Ciel Bleu** - Voorgerecht
Tue. 08 Jan - 13:40
212* - Amuse
Tue. 08 Jan - 13:36
Restaurant Elea - Amuse
Tue. 08 Jan - 13:30
Restaurant 't Lansink* - Amuse
Tue. 08 Jan - 13:26
Restaurant Fizzy - Amuse
Tue. 08 Jan - 13:21
Bord'eau* - Amuse
Tue. 08 Jan - 13:16
De Bloemenbeek* - Amuse
Tue. 08 Jan - 13:10
De Kromme Dissel* - Amuse
Tue. 08 Jan - 13:05
Ciel Bleu** - Amuse
Tue. 08 Jan - 12:59
Restaurant Hotel Merlet * - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:46
De Bloemenbeek * - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:41
Restaurant Parkheuvel ** - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:35
Bridges Amsterdam * - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:29
Restaurant 't Amsterdammertje * - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:25
Restaurant Bentinck - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:20
Restaurant La Provence * - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:14
Ratatouille Food and Wine * - Dessert
Mon. 07 Jan - 15:11
Restaurant Hotel Merlet * - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 15:06
De Bloemenbeek * - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 15:03
Restaurant Parkheuvel ** - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 14:58
Bridges Amsterdam * - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 14:51
Restaurant 't Amsterdammertje * - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 14:46
Restaurant Bentinck - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 14:43
Restaurant La Provence * - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 14:37
Ratatouille Food and Wine * - Hoofdgerecht
Mon. 07 Jan - 14:34
Restaurant Hotel Merlet * - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 14:26
De Bloemenbeek * - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 14:23
Restaurant Parkheuvel ** - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 14:17
Bridges Amsterdam * - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 14:12
Restaurant 't Amsterdammertje * - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 14:06
Restaurant Bentinck - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 14:01
Restaurant La Provence * - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 13:55
Ratatouille Food and Wine * - Tussengerecht
Mon. 07 Jan - 13:51
Restaurant Hotel Merlet * - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:46
De Bloemenbeek * - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:44
Restaurant Parkheuvel ** - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:36
Bridges Amsterdam * - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:32
Restaurant 't Amsterdammertje * - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:26
Restaurant Bentinck - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:22
Restaurant La Provence * - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:17
Ratatouille Food and Wine * - Voorgerecht
Mon. 07 Jan - 13:12
Restaurant Hotel Merlet * - Amuse
Mon. 07 Jan - 13:05
De Bloemenbeek * - Amuse
Mon. 07 Jan - 13:00
Restaurant Parkheuvel ** - Amuse
Mon. 07 Jan - 12:55
Bridges Amsterdam * - Amuse
Mon. 07 Jan - 12:49
Restaurant 't Amsterdammertje * - Amuse
Mon. 07 Jan - 12:45
Restaurant Bentinck - Amuse
Mon. 07 Jan - 12:40
Restaurant La Provence * - Amuse
Mon. 07 Jan - 12:36
Ratatouille Food and Wine * - Amuse
Mon. 07 Jan - 12:31
ALBUMS
CHEFS
None